Bureau Veritas CLPR - ISO 9001 Türk Loydu CE 0062 TSE - Türk Standartları Enstitüsü TSEK - Kalite Uygunluk Belgesi
Language : русский English Türkçe
Firma Hakkında
Kalite Belgeleri
Üretim ve Tesis
Referanslar
İnsan Kaynakları
İletişim
Ürünler
Buhar Kazanları ve Santralleri
Katı Yakıt Buhar Kazanları
Kızgın Yağ Kazanları
Hidrofor ve Isı Eşanjörleri
Sıcak Hava Apereyleri
Otoklavlar
Su Yumuşatma Cihazları
Kaynak Gerilim Giderme
Firma Hakkında

Yükseltur Kazan Sanayi ve Ticaret Koll. Şti.

Yükseltur Kazan Sanayi, 1954 yılında Bursa’da kurulmuş ve halen üretimlerini Bursa Organize Sanayi Bölgesi’nde sürdürüyor. Yükseltur, 1954 senesinden beri başta Bursa olmak üzere Türk ekonomisine büyük bir hizmet sunarak “kaliteli malzeme, yüksek verim, ekonomik kullanma” parolasıyla hizmetlerine devam ediyor.

48 senenin vermiş olduğu tecrübe ile Yükseltur, kendi dalında her zaman en iyiyi yapmayı hedef seçerek, iç piyasada edindiği tecrübeleri dış pazarlara da yayma hedefinde bulunuyor.

Bütün imalatların proje, hesaplamalar ve malzemenin kalite kontrolü uluslar arası standartlara uygun olarak yürütülmekte ve imalatın her aşamasında büyük bir titizlikle yapılıyor. Üretilen malzeme test edilerek kusursuz çalışabileceği kanaatine vardıktan sonra müşteriye teslim ediliyor. Mamuller bir yıl garanti ile müşterilere sunuluyor.

İstenildiği taktirde basınç altında çalışan cihazların bütün kaynak işleri bittikten sonra normalizasyon fırınında 650 oC sıcaklığında tutulmak suretiyle normalize edilmek ve aynı zamanda kaynak dikişleri röntgen muayenesine tutulmaktadır. İmalatlarımız, kaliteli malzemeden (kontrolü yapılmış) yüksek verimli, ekonomik kullanımlı, emniyetli ve uzun ömürlü olabilecek şekilde üretilmektedir.

Tasarım : INTERSOFT
Tüm hakları saklıdır © 2007 - 2022
Yükseltur Kazan Sanayi ve Ticaret Koll. Şti.
Organize Sanayi Bölgesi Mavi Cd. 2. Sk. No:5 Bursa / TÜRKİYE
Tel : +90 (224) 243 36 10 (7 hat) - Faks : +90 (224) 243 36 12